Wystawa końcoworoczna - cały rok w siedem dni
Aktualności 31.05.2016

Wystawa końcoworoczna - cały rok w siedem dni

To największa wystawa organizowaną przez ASP w Katowicach. Prezentuje programy dydaktyczne oraz efekty pracy studentów wszystkich lat na wszystkich kierunkach we wszystkich pracowniach. Trwa siedem dni i jest dostępna bezpłatnie.

Wystawa końcoworoczna to: obrazy, grafika, instalacje, obiekty, scenografia, realizacje w przestrzeni publicznej, intermedia, gry komputerowe, produkty, strony www, książki, identyfikacja wizualna, projekty multimedialne. Autorami wszystkich prac są studenci z 4 kierunków: grafika, malarstwo, projektowanie graficzne, wzornictwo.

Dzięki tej wystawie każdy może się przekonać o jakości kształcenia uczelni i podglądnąć efekty całorocznej pracy studentów. Dodatkowo osoby zainteresowane sztuką, studenci kierunków artystycznych, humanistycznych i innych oraz profesjonaliści z różnych dziedzin mogą się zorientować w szerokim spektrum działalności edukacyjnej ASP w Katowicach.

Wystawa to dobra okazja, aby przekonać się, że w katowickiej ASP można zdobyć wszystkie umiejętności przydatne artyście i projektantowi – od klasycznych technik graficznych i malarskich, po gry komputerowe, wirtualną rzeczywistość i tworzenie nowych produktów.

Cały rok w siedem dni
Wystawa końcoworoczna studentów ASP w Katowicach
Grafika artystyczna, malarstwo, projektowanie graficzne, wzornictwo, działania w przestrzeni, multimedia, intermedia, scenografia
Otwarcie: sobota 11 czerwca, godz. 17.00