Aktualności 17.05.2018

100 studentów na stażach – druga tura naboru przedłużona do 21 maja

Trwa druga tura naboru do programu stażowego. Zapraszamy Pracodawców oraz studentów 3 roku I stopnia oraz 1 i 2 roku i dyplomantów II stopnia Wzornictwa i Projektowania Graficznego do udziału w programie płatnych staży. Nabór trwa do 21 maja 2018 roku.

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach w ramach projektu „100/Stu – 100 studentów ASP Katowice podejmuje staże zawodowe” zapewnia:
 – wynagrodzenie Stażysty/ki
 – wynagrodzenie Opiekunów stażu ze strony pracodawcy, zależne od liczby stażystów pod opieką,
 – pokrycie kosztów materiałów pomocniczych niezbędnych w pracy Stażysty/ki
 – pokrycie kosztów zakwaterowania poza miejscem zamieszkania Stażysty/ki (w przypadku zakwaterowania powyżej 50 km od miejsca zamieszkania),
 – pokrycie kosztów jednorazowego dojazdu tam i z powrotem do miejsca stażu dla osób, którym zapewnione zostanie zakwaterowanie,
 – pokrycie kosztów dojazdu do miejsca stażu w obie strony poza miejscem zamieszkania.
 – pokrycie kosztów niezbędnych badań lekarskich i ubezpieczenia NNW,

Staże będą trwać 3 miesiące łącznie 360 godzin. Pierwsi studenci II tury naboru będą mogli rozpocząć staże od lipca 2018.
Więcej informacji: https://asp.katowice.pl/dla-studenta/biuro-karier/program-stazowy