Procedura przeciwdziałania dyskryminacji oraz mobbingowi w Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach

Witamy na podstronie poświęconej procedurze przeciwdziałania dyskryminacji oraz mobbingowi w Akademii Sztuk Pięknych. Jesteśmy świadomi, że każdy członek naszej społeczności, niezależnie od swojej płci, orientacji seksualnej, pochodzenia etnicznego czy jakiejkolwiek innej cechy osobistej, zasługuje na szacunek, bezpieczeństwo i równość szans. Dlatego wdrożyliśmy kompleksową procedurę mającą na celu zapobieganie i skuteczne reagowanie na wszelkie formy dyskryminacji i mobbingu w naszej instytucji.

Nasz priorytet to stworzenie otoczenia, w którym wszyscy studenci, pracownicy i członkowie społeczności Akademii Sztuk Pięknych mogą swobodnie rozwijać swoje talenty, pasje i aspiracje. Dlatego też opracowaliśmy szczegółowe wytyczne i procedury, które określają nasze zobowiązanie do przeciwdziałania dyskryminacji oraz mobbingowi. Nasi pracownicy są odpowiednio przeszkoleni, aby rozpoznawać, zgłaszać i skutecznie reagować na wszelkie przypadki naruszeń równości i szacunku w naszej społeczności. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z tą procedurą i aktywnego uczestnictwa w budowaniu bezpiecznej i tolerancyjnej atmosfery w naszej uczelni.

Pełną treść zarządzenia znajdziecie Państwo w załączonym poniżej pliku.